Preskoči na glavno vsebino

Vtisi z dogodkov >>

Obisk župana občine Preddvor

vtis iz dogodka Obisk župana občine Preddvor

Obisk župana Občine Preddvor

vtis iz dogodka Obisk župana Občine Preddvor

Dogodki

(Sobota)

V mesecu januar 2022 napovedujemo

 

 

V  JANUARJU 2022 NAPOVEDUJEMO:

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Miselno gibalne aktivnosti/ telovadba - od ponedeljka do petka po nadstropjih

BioSinhron, masaža stopal - od ponedeljka do petka od 13.00 do 14.00 v delovni terapiji

______________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Ponedeljek, 3. januar: Obisk Rdečih noskov ob 10.00

Torek, 4. januar: Žoga Bend ob 10.15, Knjižnica ob 13.00, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Sreda, 5. januar: Ogled filma ob 10.00, Balinanje s ploščki ob 13.30

Četrtek, 6. januar: Pevski krožek ob 10.00, Družabne igre ob 14.00

Petek, 7. januar: Vaje za spomin ob 10.00, Molitvena ura ob 11.00

______________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Ponedeljek, 10. januar: Ročna dela 10.00, Zgodovinski krožek ob 14.00

Torek, 11. januar:  Žoga Bend ob 10.15, Knjižnica ob 13.00, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Sreda, 12. januar: Modro brati in kramljati ob 10.30

Četrtek, 13. januar: Terapija in aktivnosti s pomočjo psa (Društvo Ambasadorji nasmeha) za G1 ob 10.00, Pevski krožek ob 10.00, Družabne igre ob 14.00

Petek, 14. januar: Maša ob 10.00

______________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Ponedeljek, 17. januar: Obisk Rdečih noskov ob 10.00, Ročna dela ob 10.00

Torek, 18. januar: Žoga Bend ob 10.15, Knjižnica ob 13.15, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Sreda, 19. januar: Koncert Trio Frenky ob 10.00

Četrtek, 20. januar: Pevski krožek ob 10.00, Družabne igre ob 14.00

Petek, 21. januar: Literarni utrinki z Nežo Maurer ob 10.00, Molitvena ura ob 11.00

____________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Ponedeljek, 24. januar: Ročna dela ob 10.00, Zgodovinski krožek ob 14.00

Torek, 25. januar: Žoga Bend ob 10.15, Knjižnica ob 13.15, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Sreda, 26. januar: Tombola ob 10.15, Balinanje s ploščki ob 13.30

Četrtek, 27. januar: Terapija in aktivnosti s pomočjo psa (Društvo Ambasadorji nasmeha) za G1 ob 10.00, Pevski krožek ob 10.00, Družabne igre ob 14.00, Praznovanje rojstnih dni ob 14.00                                     

Petek, 28. januar: Križanka ob 10.00, Molitvena ura ob 11.00

_______________________________________________________________________________________

 

Ponedeljek, 31. januar: Obisk Rdečih noskov ob 10.00, Ročna dela ob 10.00

…………………………………………………………………………………………………………

Načrtovani program se lahko spremeni.

(Sreda)

V mesecu decembru 2021 napovedujemo

Miselno gibalne aktivnosti/ telovadba - od ponedeljka do petka po nadstropjih

BioSinhron, masaža stopal - od ponedeljka do petka od 13.00 do 14.00 v delovni terapiji

_____________________________________________________________________________________________________

 Sreda, 1. december: Osmerka ob 10.00, Ustvarjalna delavnica – novoletni okraski ob 13.00

Četrtek, 2. december: Ustvarjalna delavnica – novoletni okraski ob 10.00, Terapija in aktivnosti s pomočjo psa (Društvo Ambasadorji nasmeha) za oddelek G1 ob 10.00, Pevske vaje ob 14.00

Petek, 3. december: Literarni utrinki ob obletnici rojstva Franceta Prešerna ob 10.00, Molitvena ura ob 11.00, Družabne igre ob 14.00

Nedelja, 5. december: Obisk Miklavža ob 12.30

_________________________________________________________________________________________________________

 Ponedeljek, 6. december: Ustvarjalna delavnica – novoletni okraski ob 10.00 in 13.00

Torek, 7. december: Razstava starih igrač ob 10.00, Knjižnica ob 13.15, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Sreda, 8. december: Čokoladna tombola ob 11.00, Balinanje s ploščki ob 13.15

Četrtek, 9. december: Praznično okraševanje v ND ob 10.00, Pevske vaje ob 14.00

Petek, 10. december: Praznično okraševanje v gradu ob 10.00, Vaje za spomin ob 10.00, Molitvena ura ob 11.00, Družabne igre ob 14.00

_________________________________________________________________________________________________________

 Ponedeljek, 13. december: Ustvarjalna delavnica - novoletne voščilnice ob 10.00, Zgodovinski krožek ob 14.00,

Torek, 14. december: Žoga Bend ob 10.00, Knjižnica ob 13.15, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Sreda, 15. december: Obisk župana občine Preddvor ob 11.30, Setev božičnega žita ob 10.00

Četrtek, 16. december: Terapija in aktivnosti s pomočjo psa (Društvo Ambasadorji nasmeha) za oddelek G1 ob 10.00, Ustvarjalna delavnica - novoletne voščilnice ob 10.00, Pevski krožek ob 14.00

Petek, 17. december: Nastop Božičnega zborčka iz vrtca Preddvor ob 11.00, Molitvena ura ob 10.00, Družabne igre ob 14.00

Sobota, 18. december: Sprejem Luči miru ob 10.00

_______________________________________________________________________________________________________

 

Ponedeljek, 20. december: Obisk Rdečih noskov ob 10.00, Ročna dela ob 10.00

Torek, 21. december: Koncert ansambla Projekt ob 10.00, Knjižnica ob 14.00, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Sreda, 22. december: Hortikulturna terapija – Praznični aranžmaji ob 10.00, Praznovanje rojstnih dni ob 14.00                                      

Četrtek, 23 december: Postavljanje jaslic ob 10.00, Pevski krožek ob 14.00                              

Petek, 24. december: Božična maša ob 10.00, Priprava testa za praznične piškote ob 13.00, Družabne igre ob 14.00

_________________________________________________________________________________________________________

Ponedeljek, 27. december: Peka prazničnih piškotov ob 10.00, Zgodovinski krožek ob 14.00

Torek, 28. december: Prepevanje božičnih pesmi ob jaslicah s citrarko Francko Šavs ob 10.30, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Sreda, 29. december: Prednovoletni kviz ob 10.30

Četrtek, 30. december: Obisk Dedka Mraza ob 12.15

Petek, 31. december: Ogled filma ob 10.00

………………………………………………………………………………………………………………………………………………..........................................

Načrtovani program se lahko spremeni.

 

(Četrtek)

V novembru 2021 napovedujemo

Miselno gibalne aktivnosti/ telovadba - od ponedeljka do petka po nadstropjih

BioSinhron, masaža stopal - od ponedeljka do petka od 13.00 do 14.00 v delovni terapiji

_____________________________________________________________________________________________________

 Torek, 2. november: Knjižnica ob 13.15, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Sreda, 3. november: Prikaz pletenja košar ob 10.00, Biljard ob 14.00

Četrtek, 4. november: Pevski krožek ob 10.00, Terapija in aktivnosti s pomočjo psa (Društvo Ambasadorji nasmeha) za oddelek G1 ob 10.00, Družabne igre ob 14.00

Petek, 5. november: Križanka ob 10.00, Molitvena ura ob 11.00 _________________________________________________________________________________________________________

Ponedeljek, 8. november: Ročna dela ob 10.00, Zgodovinski krožek - Dekle iz ozadja zgodovine ob 14.00

Torek, 9. november: Vadba Žoga Bend ob 10.00, Knjižnica ob 13.15, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Sreda, 10. november: Bralno srečanje Modro brati in kramljati v sodelovanju z Mestno knjižnico Kranj ob 10.30, Biljard ob 14.00

Četrtek, 11. november: MARTINOVANJE z ansamblom PROJEKT in krst mošta ob 10.00, ODPADE Družabne igre ob 14.00

Petek, 12. november: sv. Maša ob 10.00 ODPADE _________________________________________________________________________________________________________

Ponedeljek, 15. november: Obisk Rdečih noskov ob 10.00 , ODPADE, Ročna dela ob 10.00, Zgodovinski krožek - Zgodovina Preddvora ob 14.00

Torek, 16. november: Tombola ob 10.00, Priprava testa za medenjake ob 13.00, Knjižnica ob 13.15, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Sreda, 17. november: Peka medenjakov ob 10.00, Biljard ob 14.00

Četrtek, 18. november: Terapija in aktivnosti s pomočjo psa (Društvo Ambasadorji nasmeha) za oddelek G1 ob 10.00, ODPADE,  Pevski krožek ob 10.00, Družabne igre ob 14.00

KONCERT HELENE BLAGNE ob 73-letnici Doma ob 16.00 ODPADE

Petek, 19. november: Dogodek ob dnevu Tradicionalnega slovenskega zajtrka, Molitvena ura ob 11.00

________________________________________________________________________________________________________

Ponedeljek, 22. november: Ustvarjalna delavnica – adventni venčki ob 10.00, Obisk Rdečih noskov ob 10.00, Zgodovinski krožek – Zgodovina gradu Brdo ob 14.00

Torek, 23. november: Križanka ob 10.00,  Balinanje s ploščki ob 13.00, Knjižnica ob 14.00, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Sreda, 24. november: Ustvarjalna delavnica – adventni venčki ob 10.00, Biljard ob 14.00

Četrtek, 25. november: Ogled slovenskega filma ob 10.00, Družabne igre ob 14.00, Praznovanje rojstnih dni ob 14.00

Petek, 26. november: Literarni utrinki z Nežo Maurer ob 10.00, Molitvena ura ob 11.00

_________________________________________________________________________________________________________

Ponedeljek, 29. november: Ročna dela ob 10.00, Zgodovinski krožek ob 14.00 PRESTAVLJENO NA SREDO 1.12., 

Torek, 30. november: Vadba Žoga Bend ob 10.00, Knjižnica ob 13.15, Ustvarjanje mandal ob 14.00

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Načrtovani program se lahko spremeni.

(Torek)

V oktobru 2021 napovedujemo

Miselno gibalne aktivnosti/ telovadba - od ponedeljka do petka po nadstropjih

BioSinhron, masaža stopal - od ponedeljka do petka po nadstropjih

_________________________________________________________________________________________________________

Sreda, 6. oktober: Miselna križanka ob 10.00, Biljard ob 14.00,

Četrtek, 7. oktober: Pevski krožek ob 10.00, Družabne igre ob 14.00,

Petek, 8. oktober: Sv. Maša ob 10.00, __________________________________________________________________________________________________

Ponedeljek, 11. oktober: Ročna dela ob 10.00, Obisk Rdečih noskov ob 9.30, Zgodovinski krožek ob 14.00 ODPADE

Torek, 12. oktober: Peka jabolčnega zavitka ob 10.00, Knjižnica ob 13.15, Ustvarjanje mandal ob 14.00,

Sreda, 13. oktober: Rezanje kostanja ob 9.45, Bralno srečanje Modro brati in kramljati v sodelovanju z Mestno knjižnico Kranj ob 10.30, Biljard ob 14.00,

Četrtek, 14. oktober: Kostanjev piknik ob 10.30, Sprehod ob Svetovnem dnevu hoje ob 13.00

Petek, 15. oktober: Literarni utrinki z Nežo Maurer ob 10.00, Molitvena ura ob 11.00,

__________________________________________________________________________________________________

Ponedeljek, 18. oktober: Hortikulturna terapija z Nežo Gorše ob 10.00 (za oddelek G1), Ročna dela ob 10.00,

Torek, 19. oktober: Vadba Žoga Bend ob 10.00, Knjižnica ob 13.15, Ustvarjanje mandal ob 14.00,

Sreda, 20. oktober: Nastop Folklorne skupine DU Naklo ob 10.00, Balinanje s ploščki ob 13.15,

Četrtek, 21. oktober: Terapija in aktivnosti s pomočjo psa, Društvo Ambasadorji nasmeha (za oddelek G1) ob 10.00, Pevski krožek ob 10.00, Družabne igre ob 13.00,

Petek, 22. oktober: Tombola ob 10.00, Molitvena ura ob 11.00,

__________________________________________________________________________________________________

Ponedeljek, 25. oktober: Predavanje o Hortikulturi – Neža Gošre ob 10.00, Zgodovinski krožek ob 14.00,

Torek, 26. oktober: Vadba Žoga Bend ob 10.00,  Knjižnica ob 13.15, Ustvarjanje mandal ob 14.00,

Sreda, 27. oktober: Prireditev ob dnevu delovne terapije s koncertom dalmatinskih pesmi Tria Frenky ob 10.00, Biljard ob 14.00,

Četrtek, 28. oktober: Ogled slovenskega filma ob 10.00, Pevski krožek, ob 11.15, Družabne igre ob 14.00, Praznovanje rojstnih dni ob 14.00,

Petek, 29. oktober: Literarni utrinki z Nežo Maurer ob 10.00, Molitvena ura ob 11.00,

………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Načrtovani program se lahko spremeni.

 

 
 
 
 
 
(Petek)
(Sreda)

V SEPTEMBRU 2021 NAPOVEDUJEMO

Miselno gibalne aktivnosti/ telovadba - od ponedeljka do petka po nadstropjih

BioSinhron, masaža stopal - od ponedeljka do petka po nadstropjih

………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Sreda, 1. september ob 10.30 Balinanje, ob 14.00 Zgodovinski krožek

Četrtek, 2. september ob 10.30 Pevski krožek, ob 14.00 Družabne igre

Ponedeljek, 6. september ob 10.00 Ročna dela, ob 10.30 Balinanje

Torek, 7. september ob 10.15 Vadba Žoga Bend, ob 13.15 Knjižnica, ob 14.00 Ustvarjanje mandal

Sreda, 8. september ob 10.30 Bralno srečanje Modro brati in kramljati v sodelovanju z Mestno knjižnico Kranj, ob 14.00 Biljard

Četrtek, 9. september ob 10.00 Pevski krožek, ob 10.30 uri Balinanje, ob 10.15 Terapija in aktivnosti s pomočjo psa, Društvo Ambasadorji nasmeha (za oddelek G1) ODPADE, ob 14.00 Družabne igre

Petek, 10. september ob 10.00 Sv. Maša

Ponedeljek, 13. september od 9.30 do 12.00 Obisk Rdečih noskov, ob 10.00 Ročna dela, ob 14.00 Zgodovinski krožek

Torek, 14. september ob 10.15 Vadba Žoga Bend, ob 13.15 Knjižnica, ob 14.00 Ustvarjanje mandal

Sreda, 15. september Predstavitev Žoga Benda na Paradi učenja v organizaciji Ljudske univerze Kranj v Kranju  ODPOVED UDELEŽBE, ob 14.00 Biljard

Četrtek, 16. september ob 10.30 Prepevanje narodnih pesmi s pevko Cirilo ob spremljavi citrarke Francke Šavs, ob 14.00 Družabne igre

Petek, 17. september ob 10.00 Literarni utrinki z Nežo Maurer, ob 11.00 Molitvena ura

Ponedeljek, 20. september ob 10.30 Srečelov PRESTAVLJENO NA KASNEJŠI DATUM

Torek, 21. september ob 10.00 Trening senzorike ob bradlji, ODPADE ob 10.15 Vadba Žoga Bend, ODPADE ob 13.15 Knjižnica, ODPADE ob 14.00 Ustvarjanje mandal

Sreda, 22. september ob 10.30 Koncert Tria Frenky, ODPADE ob 14.00 Biljard

Četrtek, 23. september ob 10.00 Pevski krožek, ob 10.15 Terapija in aktivnosti s pomočjo psa, Društvo Ambasadorji nasmeha (za oddelek G1), ODPADE ob 14.00 Družabne igre

Petek, 24. september ob 10.15 Nastop folklorne skupine Cerklje ODPADE

Ponedeljek, 27. september ob 10.00 Ročna dela, ob 14.00 Zgodovinski krožek

Torek, 28. september ob 10.15 Vadba Žoga Bend, ob 13.15 Knjižnica, ob 14.00 Ustvarjanje mandal

Sreda, 29. september ob 10.15 Ustvarjalna delavnica, jesenska dekoracija, ob 14.00 Biljard

Četrtek, 30. september ob 10.00 Pevski krožek, ob 14.00 Družabne igre, ob 14.00 - Praznovanje rojstnih dni za stanovalce rojene v septembru

………………………………………………………………………………………………………………………………………………...

Načrtovani program se lahko spremeni.

Dom starejših občanov Preddvor